https://yaakko.pl/uploads/images/header/1-header.jpg

Salon Framuga.pl

FRAMUGA.PL to salon ekspozycyjny firmy YAAKKO specjalizującej się w dostawie i profesjonalnym montażu  wysokiej klasy stolarki otworowej i osłon budowlanych. Zlokalizowany jest w Poznaniu przy ul. Spławie 50 (Szczepankowo). Na miejscu, w komfortowych warunkach Klienci mogą zapoznać się z naszą ofertą oraz uzyskać specjalistyczną pomoc w doborze optymalnych dla nich rozwiązań. Położenie naszego salonu zapewnia swobodny dojazd a na terenie posesji jest dość miejsca, by bezpiecznie zaparkować auto. 

Jesteśmy autoryzowanym salonem czołowego polskiego Producenta stolarki budowlanej oraz osłon przeciwsłonecznych, firmy KRISPOL, której wyroby cenione są w całej Europie.

"Zdajemy sobie sprawę, że budowa domu jest skomplikowanym i stresującym procesem. Chcąc go uprościć proponujemy komplet stolarki dla domu, którego zakup niesie za sobą szereg korzyści. Decydując się na takie rozwiązanie, klient otrzymuje produkty w pełni spójne kolorystycznie i stylistycznie, które są objęte pięcioletnią gwarancją i jednolitą opieką serwisową. Główną zaletą jest jednak możliwość montażu w jednym terminie. Dla inwestora oznacza to, że nie musi umawiać różnych ekip odpowiedzialnych za montaż poszczególnych elementów stolarki. Wszystkie produkty są dostarczane na miejsce budowy w tym samym czasie, jednym transportem. Pozwala to przyspieszyć skomplikowany proces budowy domu" (Dyrektor Sprzedaży Krajowej KRISPOL).

Jeśli chcesz wypróbować jak działają okna w różnych systemach, rolety, żaluzje fasadowe, drzwi, czy bramy garażowe przed podpisaniem umowy z Wykonawcą, udaj się do nas i sam zdecyduj, jakie rozwiązania są dla Ciebie najlepsze. Oferujemy kompleksowe doradztwo, zarówno w wyborze produktów, jak i systemach montażu gwarantujących osiąganie optymalnych efektów komfortu oraz parametrów technicznych konstrukcji.

Oferujemy okna PVC i aluminiowe w kilku systemach pięcio i sześciokomorowych, wyposażone w ciepłe pakiety szyb zespolonych oraz szereg elementów wyposażenia dodatkowego. Skonfiguruj swe okna według własnych potrzeb - wszystkie rozwiązania oferowane przez KRISPOL są prezentowane na naszej ekspozycji.

Drzwi wejściowe są wizytówką każdego domu. Są także ważnym elementem konstrukcyjnym. Czy będą odpowiednio chronić Twój dom przed warunkami atmosferycznymi, hałasem, czy nieproszonymi gośćmi? Przekonaj się. Poznaj drzwi Solano z oferty KRISPOL.

Jak działa ciepła brama segmentowa, na co należy zwrócic uwagę podczas przygotowania miejsca jej montażu, jak można wyposażyć bramę, by była bezpieczna a jej obsługa możliwie najbardziej komfortowa? Na miejscu wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości i zaprezentujemy dostępne rozwiązania.

Rolety dostępne na rynku to co najmniej kilka systemów. Czym sie od siebie różnią? Jakie są ich cechy? Jaki mają wpływ na estetykę budynku? W jaki sposób można nimi sterować? Na te oraz wszystkie inne pytania odpowiemy na miejscu prezentując rzeczywiste produkty, jak też możliwości ich konfiguracji i wyposażenia.

Rolety, czy może żaluzje fasadowe? W ofercie KRISPOL dostępnych jest kilka systemów żaluzji zewnętrznych. Przekonaj się jak działają i zdecyduj, jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze dla Twojego domu. 

 

Odwiedź nasz salon i wybierz optymalne rozwiązania. Skonfiguruj okna, bramy garażowe, czy drzwi zgodnie ze swoimi oczekiwaniami i potrzebami swych bliskich. Zdecyduj, czy lepszym rozwiazaniem będą rolety zewnętrzne, czy żaluzje fasadowe. Dobierz najwłaściwsze dla siebie drzwi tarasowe: rozwierne, uchylno - przesuwne PSK lub podnoszono - przesuwne HS. Dopasuj oferowane rozwiązania tak byś czuł się w swym nowym domu bezpiecznie i komfortowo. Zapraszamy.

Salon FRAMUGA.PL - okna - drzwi - bramy garażowe - rolety - żaluzje fasadowe - Poznań
ul. Spławie 50, tel: 570 023 023, e-mail: 

Dla domu
  • Bramy
  • Drzwi
  • Okna
  • Rolety
Dla firm
  • Bramy segmentowe
  • Bramy rolowane
  • Kraty rolowane
  • Stolarka ALU