https://yaakko.pl/uploads/images/header/1-header.jpg

Salon Framuga.pl

FRAMUGA.PL to salon ekspozycyjny firmy YAAKKO specjalizującej się w dostawie i profesjonalnym montażu  wysokiej klasy stolarki otworowej i osłon budowlanych, takich jak, m.in.: drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, okna, bramy garażowe, rolety,... Zlokalizowany jest w Poznaniu przy ul. Spławie 50 (Szczepankowo). Na miejscu, w komfortowych warunkach Klienci mogą zapoznać się z naszą ofertą oraz uzyskać specjalistyczną pomoc w doborze optymalnych dla nich rozwiązań. Położenie naszego salonu zapewnia swobodny dojazd a na terenie posesji jest dość miejsca, by bezpiecznie zaparkować auto. 

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem czołowych polskich Producentów stolarki budowlanej oraz osłon przeciwsłonecznych, oferującym tylko sprawdzone produkty.

 

Jeśli chcesz wypróbować jak działają okna w różnych systemach, roletyżaluzje fasadowedrzwi, czy bramy garażowe przed podpisaniem umowy, udaj się do nas i sam zdecyduj, jakie rozwiązania są dla Ciebie najlepsze. Oferujemy kompleksowe doradztwo, zarówno w wyborze produktów, jak i systemach montażu gwarantujących osiąganie optymalnych efektów komfortu oraz parametrów technicznych konstrukcji.

 

Oferujemy okna PCV w wielu systemach - pięcio, sześcio, siedmiokomorowych a także okna aluminiowe wyposażone w ciepłe pakiety szyb zespolonych oraz szereg elementów wyposażenia dodatkowego. Skonfiguruj swe okna według własnych potrzeb - wszystkie rozwiązania oferowane przez nas są prezentowane na naszej ekspozycji.

Drzwi wejściowe określane też jako drzwi zewnętrzne są wizytówką każdego domu. Są także ważnym elementem konstrukcyjnym każdego budynku. Czy będą odpowiednio chronić Twój dom przed warunkami atmosferycznymi, hałasem, czy nieproszonymi gośćmi? Przekonaj się. Poznaj naszą ofertę drzwi wejściowych obejmującą drzwi stalowe, drzwi aluminiowe, drzwi drewniane, drzwi kompozytowe, drzwi PCV.

Jeśli jesteś na etapie wykończenia swego domu lub planujesz remont, zainteresować Cię może nasza oferta na drzwi wewnętrzne. Polecamy drzwi najpopularniejszych polskich producentów, które na pewno spełną Twoje oczekiwania zarówno w kwestii estetyki, jak i jakości.

Jak działa ciepła brama segmentowa, na co należy zwrócic uwagę podczas przygotowania miejsca jej montażu, jak można wyposażyć bramę, by była bezpieczna a jej obsługa możliwie najbardziej komfortowa? Na miejscu wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości i zaprezentujemy dostępne rozwiązania.

Rolety dostępne na rynku to co najmniej kilka systemów. Czym sie od siebie różnią? Jakie są ich cechy? Jaki mają wpływ na estetykę budynku? W jaki sposób można nimi sterować? Na te oraz wszystkie inne pytania odpowiemy na miejscu prezentując rzeczywiste produkty, jak też możliwości ich konfiguracji i wyposażenia.

Rolety, czy może żaluzje fasadowe? W naszej ofercie dostępnych jest kilka systemów żaluzji zewnętrznych. Przekonaj się jak działają i zdecyduj, jakie rozwiązanie będzie najkorzystniejsze dla Twojego domu. 

Odwiedź nasz salon i wybierz optymalne rozwiązania. Skonfiguruj okna, bramy garażowe, czy drzwi zgodnie ze swoimi oczekiwaniami i potrzebami swych bliskich. Zdecyduj, czy lepszym rozwiazaniem będą rolety zewnętrzne, czy żaluzje fasadowe. Dobierz najwłaściwsze dla siebie drzwi tarasowe: rozwierne, uchylno - przesuwne PSK lub podnoszono - przesuwne HS. Dopasuj oferowane rozwiązania tak byś czuł się w swym nowym domu bezpiecznie i komfortowo. Zapraszamy.

Salon FRAMUGA.PL - okna - drzwi - bramy garażowe - rolety - żaluzje fasadowe - Poznań
ul. Spławie 50, tel: 570 023 023, e-mail: 

Dla domu
  • Bramy
  • Drzwi
  • Okna
  • Rolety
Dla firm
  • Bramy segmentowe
  • Bramy rolowane
  • Kraty rolowane
  • Stolarka ALU